Pizzař/ka / Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

FirmaK3 SPORT, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 33 300 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Přijmeme pizzaře/pizzařku do sportovního areálu v Koutech nad Desnou. Místo výkonu práce: Areál Kouty, Kouty nad Desnou 30, 788 11.

Náplň práce:
samostatná příprava a pečení pizzy.

Požadujeme:
vyučení v oboru nebo praxe min. 1 rok, schopnost samostatné odborné práce, příjemné vystupování, profesionalitu, zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu, zdravotní způsobilost.

Nabízíme:
práci na pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení v případě vzájemné spokojenosti, plný/zkrácený úvazek - dle dohody, zaměstnanecké stravování, příspěvek na dopravu, možnost ubytování, zaměstnanecká sleva na jízdné a další služby pro zaměstnance, zázemí stabilní společnosti. Mzda od 33.300,- Kč dle praxe a zkušeností uchazeče + měsíční prémie z obratu.
Krátký/dlouhý týden, směny od 9:00 do 20:00 hod. Kontakt: telefonicky, e-mailem. Jana Zlámalová, 725477368,[email protected].

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Loučná nad Desnou - Kouty nad Desnou 30, 78811, Česko
mzda, plat (hrubý):od 33 300 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:K3 SPORT, s.r.o., IČ: 26830248
datum zveřejnění nabídky práce:25. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Jana Zlámalová
telefon:725477368
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma K3 SPORT u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 33 300 Kč ; Benefity a výhody: Ubytování, Podnikové stravování, Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: turnusové služby ; Adresa práce: Loučná nad Desnou - Kouty nad Desnou 30, 78811, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 31. 12. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.